• EN
سه‌شنبه, 25 مرداد 1401
  • ساعت : ۰۸:۰۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ 
  • تعداد بازدید : 146
آئین دانش‌آموختگی دانشجویان مقاطع كارشناسی ورودی سال 97 و كارشناسی‌ارشد ورودی سال 99
آئین دانش‌آموختگی دانشجویان مقاطع کارشناسی ورودی سال 97 و کارشناسی‌ارشد ورودی سال 99 دانشکده نفت اهواز

آئین دانش‌آموختگی دانشجویان مقاطع کارشناسی ورودی سال 97 و کارشناسی‌ارشد ورودی سال 99 دانشکده نفت اهواز با حضور ریاست دانشگاه صنعت نفت، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، جمعی از اعضاء هیئت علمی و مسئولین دانشگاه و دانشکده و مدیران ارشد شرکت‌های نفتی در خوزستان در روز دوشنبه مورخ 13 تیرماه سال  1401 در سالن آمفی تئاتر دانشکده برگزار شد.

در این برنامه آقای دکتر سلحشور رئیس دانشگاه طی سخنانی ضمن تبریک به دانشجویان فارغ‌التحصیل، برای یکایک آن‌ها در تمامی مراحل زندگی آرزوی موفقیت نمودند .

در ادامه حجت‌الاسلام و المسلمین جولای‌مفرد مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با بیان آیاتی از قرآن کریم در باب اهمیت علم و عمل به ایراد سخنرانی پرداختند.

سپس آقایان مهندس عذاری اهوازی مدیر عامل شرکت نفت و گاز اروندان، دکتر روغنیان مدیر فنی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و دکتر صداقت‌زاده رئیس پژوهش و توسعه شرکت ملی حفاری به‌عنوان سخنرانان کلیدی در این برنامه سخنرانی نمودند.

قرائت سوگندنامه، تجلیل از دانشجویان رتبه برتر هر رشته و اهداء لوح تقدیر و تندیس به دانش‌آموختگان از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

در این آئین، ۱۴۷ نفر در مقطع کارشناسی و ۷۱ نفر در مقطع کارشناسی‌ارشد، دانش‌آموختگی خود را جشن گرفتند.

پس از جشن فارغ‌التحصیلی، نشست صمیمانه‌ای بین دانشجویان و ریاست دانشگاه برگزار شد. در این نشست، دانشجویان دغدغه‌های صنفی و ابهامات شغلی خود را مطرح کردند و ریاست دانشگاه هم به تک تک سوالات دانشجویان و ابهامات مطرح شده پاسخ دادند. این دیدار با ثبت عکس یادگاری دانشجویان به همراه ریاست دانشگاه به پایان رسید.

0.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

16.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

 

امتیاز :  ۲.۳۳ |  مجموع :  ۳

برچسب ها

    6.0.15.0
    V6.0.15.0